fa_IR

ترموستات هانیول اولین محصولات هانیول

ترموستات‌ هانیول

تاریخچه ، پروفایل و ویدیوی شرکت های Honeywell International، Inc.

هانیول می تواند ریشه های خود را به سال 1885 بازگرداند ، هنگامی که مخترعی به نام آلبرت بوتز تنظیم کننده و زنگ کوره را ثبت کرد. وی در 23 آوریل 1886 شرکت تنظیم کننده حرارتی الکتریکی Butz ، مینیاپولیس را تشکیل داد و چند هفته بعد وسیله ای ساده و در عین حال مبتکر را ابداع کرد که او آنرا “فلاپر دمپر” نامید.

ترموستات هانیول ، ترموستات اصلی هانیول ، ترموستات هانیول اصلی

Honeywell International، Inc. یک شرکت تولیدی متنوع در زمینه فن آوری و تولید است ، که محصولات هوافضا ، فناوری های کنترل ، سیستم های تولید برق ، مواد شیمیایی مخصوص ، الیاف ، پلاستیک و مواد الکترونیکی را تولید می کند. این شرکت با ارائه محصولات و خدمات هوافضا ، فناوری های کنترل ، سنجش و امنیت ساختمان ها ، خانه ها و صنعت ، توربوشارژرها ، محصولات خودرو ، مواد شیمیایی ویژه ، مواد الکترونیکی و پیشرفته ، فناوری فرآیند پالایش و پتروشیمی ، خدمات مختلفی را در سراسر جهان به مشتریان خود ارائه می دهد. محصولات و راه حل های کارآمد در مصرف انرژی برای خانه ها ، تجارت و حمل و نقل. Honeywell International در چهار بخش تجاری فعالیت می کند: هوافضا ، راه حل های اتوماسیون و کنترل ، سیستم های حمل و نقل ، مواد عملکردی و فناوری. بخش هوافضا ، هواپیمایی ، موتورها ، سیستم ها و راه حل های خدماتی یکپارچه را برای تولید کنندگان هواپیما ، خطوط هوایی ، تجارت و حمل و نقل هوایی عمومی ، ارتش ، فضا و فرودگاه فراهم می کند. بخش اتوماسیون و کنترل راه حل ها ، کنترل های احتراق زیست محیطی و احتراق ، کنترل های سنجش ، محصولات و خدمات ایمنی زندگی ، دستگاه های اسکن و تحرک و اتوماسیون فرایند و راه حل ها و خدمات ساختمانی برای خانه ها ، ساختمان ها و تأسیسات صنعتی را ارائه می دهد. بخش مواد و فن آوری های عملکرد ، فن آوری های برتر و مواد با کارایی بالا را از جمله فناوری های پردازش هیدروکربن ، کاتالیزورها ، جاذب ها ، تجهیزات و خدمات ، محصولات فلوئور ، فیلم ها و مواد افزودنی ویژه ، الیاف و کامپوزیت های پیشرفته ، واسطه ها ، مواد شیمیایی مخصوص ، مواد الکترونیکی و مواد شیمیایی در اختیار مشتریان قرار می دهد. . بخش سیستم های حمل و نقل سیستم های تقویت موتور را برای اتومبیل های مسافربری و وسایل نقلیه تجاری تولید می کند و همچنین محصولات مراقبت و ترمز خودرو را نیز فراهم می کند. این شرکت در سال 1885 توسط آلبرت م. بوتز تأسیس شد و مقر آن در موریستون ، نیویورک است. ”

“تاریخ بین المللی هانیول

در سال 2002 ، دیوید م. كوت به عنوان رئیس و مدیرعامل هانیول منصوب شد. تحت رهبری وی ، این شرکت روی پنج ابتکار اساسی تمرکز دارد: رشد ، بهره وری ، پول نقد ، افراد و شرکتهای فعال کننده شرکت – سیستم عامل هانیول ، توسعه محصول سرعت و تحول عملکردی.

در طی دوره Cote ، هانیول عملکرد خوبی در رشد فروش ، سود هر سهم ، سود بخش و جریان پول داشته است. امروزه ، این شرکت با داشتن تقریباً 50٪ از محصولات و راه حل های ارائه دهنده مزایای بهره وری انرژی ، در سطح جهانی در صنایع خوب جایگاه های خوبی دارد

بیش از 125 سال نوآوری

هانیول می تواند ریشه های خود را به سال 1885 بازگرداند ، هنگامی که مخترعی به نام آلبرت بوتز تنظیم کننده و زنگ کوره را ثبت کرد. وی در 23 آوریل 1886 شرکت تنظیم کننده حرارتی الکتریکی Butz ، مینیاپولیس را تشکیل داد و چند هفته بعد وسیله ای ساده و در عین حال مبتکر را ابداع کرد که او آنرا “فلاپر دمپر” نامید.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. هنگامی که یک اتاق زیر دمای از پیش تعیین شده خنک می شود ، یک ترموستات‌ هانیول مدار را بسته و یک آرماتور را انرژی می دهد. این امر مانع از چرخ دنده های موتور می شود و به یک میل لنگ متصل به شافت اصلی موتور اجازه می دهد تا یک نیمه انقلاب را بچرخاند. زنجیره ای که به میل لنگ متصل است ، دمپر هوای کوره را باز کرد تا بتواند هوا را رها کند. این باعث شده تا آتش گرمتر شود. هنگامی که درجه حرارت به سطح از پیش تعیین شده افزایش یافت ، ترموستات‌ هانیول موتور را علامت زد تا نیمه انقلاب دیگر را بپیچاند ، دمپر را ببندد و آتش را خاموش کند. تصحیح دما اتوماتیک بود. با گذشت سالها ، بسیاری از محصولات هانیول مبتنی بر سیستم های مشابه ، اما پیچیده تر حلقه بسته هستند.

بررسی یک ترموستات جدید هانیول

ترموستات هانیول بررسی ترموستات هانیول Honeywell Home T9:

ترموستات هانیول ، ترموستات اصلی هانیول ، ترموستات هانیول اصلی

سنسورهای هوشمندهانیول ، محدودیتهای نا امید کننده اولین ترموستات مصرف کننده Resideo با سنسور از راه دور کاملاً با Ecobee مطابقت ندارد

n در دنیای ترموستات های هوشمند ، آنچه مدل های برتر را از بقیه قسمت ها جدا می کند ، امکان اندازه گیری دما در بیش از یک نقطه در خانه شما است. این امر به شما امکان می دهد به جای مکانی که ترموستات نصب شده است ، عملکردهای گرمایش و سرمایش را در مناطقی که در واقع در آن هستید تنظیم کنید. این بهترین سیستم برای داشتن چندین سیستم HVAC (گرمایش ، تهویه و تهویه هوا) با پهنای منطقه است. برای این کار ، ترموستات هوشمند از سنسورهای ریموت کوچک و بی سیم استفاده می کنند که می توانند دما را تشخیص دهند و سپس آن داده ها را در الگوریتم های خود ادغام کنند.

Ecobee اولین ترموستات هوشمند مبتنی بر مصرف کننده بود که از این نوع ویژگی استفاده کرد. سنسورهای آن می توانند هم دما را اندازه گیری کنند و هم حضور را تشخیص دهند ، بنابراین تنظیمات ترموستات به طور خودکار شما را در اطراف “دنبال می کند”. Nest سال گذشته سنسورهای راه دور را به عنوان گزینه ای برای ترموستات های خود اضافه کرد ، اما سنسورهای Nest در مقایسه با Ecobee بسیار محدود هستند. آنها فقط می توانند دما را اندازه گیری کنند و به هیچ وجه قادر به تشخیص حضور نیستند. اکنون با داشتن ترموستات هانیول Honeywell Home T9 ، دارای ترموستات مصرف کننده خود است که از سنسورهای دما از راه دور پشتیبانی می کند. (Honeywell Home یک نام را با نام تجاری ترموستات نماد به اشتراک می گذارد ، اما در واقع توسط Resideo مجوز دارد ، که سال گذشته از Honeywell خارج شد.) 199 دلار ترموستات هانیول T9 با یک سنسور از راه دور در جعبه قرار دارد و در مقایسه با 32 سنسور که Ecobee قادر به کنترل آنهاست و حداکثر 18 پشتیبانی از Nest است. علاوه بر اندازه گیری دما و تشخیص حضور در یک اتاق ، سنسورهای T9 قابلیت اندازه گیری رطوبت را نیز دارند ، این کاری است که Ecobee و Nest می توانند از طریق ترموستات اولیه انجام دهند. گذشته از سنسورهای از راه دور ، ترموستات هانیول T9 دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک ترموستات هوشمند انتظار دارید ، از جمله پشتیبانی از انواع سیستم های HVAC ، برنامه ریزی مبتنی بر زمان یا موقعیت مکانی و یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل سیستم شما در هنگام بودن. خانه نیست. این نرم افزار همچنین از دستیار الکسا Amazon و Google Assistant برای کنترل صدا پشتیبانی می کند ، همچنین از پلت فرم HomeKit اپل وعده داده شده تا پایان امسال پشتیبانی می کند. اگر به دنبال ادغام آن با سایر محصولات خانگی هوشمند هستید ،ترموستات هانیول T9 با سیستم عامل SmartThings سامسونگ و IFTTT سامسونگ کار می کند ، و این ویژگی را نسبت به ترموستات های Nest می دهد. اما علی رغم بررسی همه جعبه های ویژگی ، استفاده و زندگی با ترموستات هانیول T9 تجربه ای مشابه با Nest یا Ecobee نیست. نصب ترموستات هانیول T9 بسیار شبیه نصب هر ترموستات هوشمند دیگر است: شما سیم ها را از ترموستات قدیمی خود به جایی که برای ادامه کار جدید نیاز دارند برسانید. سیستم ساده HVAC من ، فقط با یک کوره روغنی تک مرحله ای برای گرم کردن و یک واحد تهویه مطبوع مرکزی تک مرحله ای ، درست از بیرون پشتیبانی می شد. اما اگر سیستم های پیچیده دیگری دارید ، ممکن است نیاز به سیم کشی اضافی داشته باشید یا زمان بیشتری را برای تنظیم T9 (یا هر ترموستات هوشمند ، برای آن موضوع) اختصاص دهید. وب سایت Honeywell Home یک سؤال از سازگاری فراهم می کند ، بنابراین می توانید قبل از خرید مشخص کنید که آیا T9 کار می کند یا خیر. جایی که T9 با Nest یا Ecobee متفاوت است شکل آن است: یک مستطیل عمودی جهت دار است که باریک تر از قد بلند است. این بدان معناست که تمام سوراخ های ترموستات قدیمی من را پوشانده نشده است. بنابراین بسته به شکل ترموستات فعلی شما ، ممکن است کارهای ترمیم و نقاشی روی دیوار انجام شود.

ممکن است در هنگام نصب T9 در مقایسه با Ecobee یا Nest ، کارهای بیشتری انجام دهید تا دیوار خود را تعمیر کنید

Resideo می گوید ترموستات هانیول T9 برای مخفی کردن سوراخ ها از ترموستات های قدیمی هانیول طراحی شده است. و برخلاف Nest یا Ecobee ، یک صفحه پشتی برای پنهان کردن سوراخ های قدیمی در جعبه درج نشده است. Resideo نمونه اولیه صفحه پشتیبان را برای من ارسال کرد که در نهایت برای مخفی کردن سوراخ ها به مشتریان می فروشد اما در زمان انتشار هنوز برای خرید در دسترس نبود. گذشته از آن ، طراحی ترموستات هانیول T9 مدرن و جذاب است ، و صفحه نمایش لمسی بزرگ و تمام رنگی روشن و آسان است و از سراسر اتاق قابل خواندن است. هوشمندانه ، هنگامی که A / C روشن است و نارنجی هنگام خنک شدن ، پس زمینه صفحه را به رنگ آبی روشن می کند ، بنابراین می توانید به سرعت مشاهده کنید که سیستم شما از یک نگاه چقدر است. صفحه لمسی نیز برای استفاده سریع و پاسخگو است. سنسور از راه دور ترموستات هانیول T9 (یکی در جعبه می آید و واحدهای اضافی را می توانید با قیمت 74.99 دلار به صورت جفت خریداری کنید) بسیار بزرگتر از سنسور Ecobee است و فقط می توان آن را روی یک دیوار نصب کرد. هیچ پایه ایستاده ای وجود ندارد ، بنابراین می توانید آن را به راحتی یا روی قفسه قرار دهید. جعبه شامل نوارهای 3M برای آسانتر نصب آن است ، اما من اندازه کم و انعطاف پذیری جایگذاری را که سنسورهای Ecobee ارائه می دهند ترجیح می دهم. از طرف مثبت ، سنسور ترموستات هانیول T9 روی دو باتری استاندارد AAA کار می کند ، که جایگزین آن بسیار آسان تر از باتری سلول سکه ای است که توسط Ecobee یا باتری مخصوص لیتیوم لانه استفاده می شود. Resideo می گوید که آنها باید یک سال تحت استفاده معمولی دوام آورند.

سنسورهای ترموستات هانیول T9 می توانند دما و رطوبت را اندازه گیری کرده و تا یک سال در باتری های AAA با کاربری آسان کار کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، سنسور ترموستات هانیول T9 علاوه بر دما می تواند رطوبت را اندازه گیری کند ، کاری که سنسورهای Nest یا Ecobee نیز قادر به انجام آن نیستند. همچنین می تواند حرکت و حضور را حس کند ، بنابراین می تواند سیستم را در اتاقهایی که افراد را واقعاً تشخیص می دهند تنظیم کند. ترموستات هانیول T9 به شما امکان می دهد سنسورهایی را که می خواهید از طریق آن بخوانید در یک بازه زمانی معین انتخاب کنید ، و درجه حرارت آن را بر اساس خوانش های متعدد درجه حرارت متوسط ​​می کند. سنسورهای جداگانه حتی توسط الکسا و دستیار گوگل شناخته می شوند ، بنابراین می توانید از دستورات صوتی برای تنظیم ترموستات بر اساس یک سنسور خاص استفاده کنید ، این چیزی است که نه Ecobee و نه Nest پشتیبانی نمی کنند. اما فراتر از آن ، برنامه ریزی ترموستات هانیول T9 و گزینه های تشخیص افراد محدود است. برای مبتدیان ، خود ترموستات اصلاً حسگر حرکتی در آن ندارد. اگر می خواهید تشخیص حضور در آن منطقه داشته باشید ، باید یک سنسور از راه دور در کنار آن بچسبانید. علاوه بر این ، استفاده از سنسورهای ترموستات هانیول T9 برای ایجاد وضعیت خانه و خانه امکان پذیر نیست. تنها راه انجام این کار با تنظیم یک ماشه ژئوفنس در برنامه تلفن هوشمند Honeywell Home است. اگر خانه خود را با دیگران به اشتراک می گذارید و می خواهید تنظیمات ترموستات را بر اساس این که افراد در خانه هستند ، تغییر دهید ، باید برنامه را از طریق تلفن همه نصب و تنظیم کنید. این امر استفاده از جغرافیایی را دشوار می کند اگر شما بچه نگهدار دارید یا بازدید کننده های کمیاب دیگری ندارید. هر دو Ecobee و Nest قادر به استفاده از سنسورهای خود برای شناسایی وضعیت خانه و خارج از خانه هستند و بدون نیاز به تکیه بر یک geofence مبتنی بر تلفن های هوشمند ، خود را تنظیم می کنند. همچنین نمی توان برنامه زمانی مبتنی بر زمان را با مکان جغرافیایی فراتر از یک حالت محدود شبانه برای زمانی که در خواب هستید مخلوط کنید.

“گزینه های زمانبندی در ترموستات هانیول  T9 در مقایسه با دیگر ترموستات های هوشمند محدود است”

اگر شما از برنامه زمان بلوک برای برنامه ریزی ترموستات استفاده می کنید ، و برنامه شما از آن برنامه منحرف می شود ، سیستم نمی تواند براساس اینکه خانه شما بدون مداخله دستی سازگار باشد.

Resideo می گوید که این سیستم بر اساس تحقیق و بازخورد مشتریان خود ، که اکثراً یک مجموعه ساده تر را به یک هوشمندانه تر ترجیح داده اند ، این سیستم را طراحی کرده است. اما این امر باعث می شود تا ترموستات هانیول T9 احساس بسیار کمتری نسبت به رقبای خود داشته باشد و مرا مجبور می کند تنظیمات آن را خیلی بیشتر از آنچه واقعاً باید با ترموستات هوشمند تغییر دهم ، به طور دستی تغییر دهم. علاوه بر این ،ترموستات هانیول T9 را می توان فقط از طریق خود ترموستات ، یک دستیار صوتی یا برنامه تلفن هوشمند کنترل کرد. هیچ داشبورد مبتنی بر وب برای دسترسی به آن وجود ندارد. دارندگان گزارش های استفاده ارسال شده به ایمیل خود را به صورت ماهانه دریافت می کنند ، اما به هیچ وجه امکان مشاهده سیستم در طی یک دوره زمانی قبل از رسیدن آنها وجود ندارد.

در کل ، ترموستات هانیول T9 یک سیستم ترموستات هوشمند خوب است و دارای رابط کاربری آسان و انعطاف پذیری مناسبی در نحوه کنترل آن است. بسیاری از کاستی های آن با بروزرسانی های نرم افزاری قابل رفع است و می تواند ترموستات هانیول T9 را کمی رقابتی تر از آنچه در حال حاضر است ، کند. اما در حال حاضر ، Ecobee همچنان یک ترموستات هوشمند برای رقابت است. بروزرسانی ، 8:00 صبح ET ، 23 ژوئیه 2019: نام تجاری بین Resideo و Honeywell Home را در مکان های مختلف روشن کرد. همچنین شفاف سازی افزود که T9 اولین ترموستات مارک دار Honeywell Home با سنسورهای از راه دور برای خرید در خرده فروشی است ، پیش از این این برند دارای ترموستات با سنسور از راه دور از طریق نصب کننده های حرفه ای HVAC بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =