مختصری درباره ترموستات هانیول :

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر برقی فن کویل، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر  Vrf و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات های اتاقی  این امر معمولا تنها با کنترل سرعت فن است و گاهی میتواند به شیرهای برقی هم باشد  . )

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستاتها را به دستگاه هاي تهویه مطبوع گرمایشی یا سرمایشی متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه کنترل نماید و تثبیت کند . هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما 2 تا 3 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود البته این عدد میتواند با توجه به تفاوت ترموستاتها و نوع آنها متقاوت باشد.
شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو  HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد.ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.
نمایندگی نظر به استقبال خوب مشتریان عزیز خود، تمامی ترموستات دیجیتال و آنالوگ هانیول را در مدل های ترموستات های فن کویل ، ترموستات گرمایش از کف ، پکیج و … به صورت تکی و عمده و با شعار فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است و با ارائه ی 3سال  گارانتی تعویض در خدمت شما خواهد بود

جهت استعلام قیمت همکار و نمایندگی ترموستات هانیول با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان فروش شرکت همه روزه و بصورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات یا درخواستهای  شما هستند.